Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve Kocaeli ilçelerinde dahil olmak üzere, müşterilerimize yıllardan beri profesyonel nakliye hizmet sunmaktayız, bir nakliye şirketinde bekleyebileceğinizden öte bir hizmet anlayışımız var, tüm çalışmalarımız kurumsal ve sigortalı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Global Taşımacılık

Şirketimiz Evden Eve Tüm Dünyaya sloganı ile hareke ettiğinden eşyanızı dünyanın neresine olursa olsun en modern taşıma teknikleri ile eşyanızı güvenli bir şekilde size teslim etmektedir,global anlamda 2001'den beri sigortalı ve kurumsal bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın ana prensibi %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır, bizim için kazançtan önce önemli olan şey müşteri memnuniyetidir, çünkü iyi bildiğimiz bir şey var o da; memnun bir müşteri bize yeni müşterileri kazandırıp daha hızlı büyümemize yardımcı olur.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat.

Bizi çoğu nakliyat firmasından ayıran en büyük yönümüz müşterilerimize sunduğumuz tüm taşımacılık hizmetlerinden eşya sigortası ile güvenlik altına almış olmamızdır çünkü eşya taşımak hassa bir iştir. Çoğu korsa firma ev eşyalarınızı sigortaladığını söyler ama aksine böyle bir şey yoktur, biz taşınma günün sigorta poliçesini size teslim ediyoruz, taşınma sırasında eşyanızın her hangi bir zarar görme durumunda, siz hiç kimseyle muhatap olmanıza gerek kalmadan sigorta acentamız devreye giriyor.

Ev Eşyası Paketleme.

Saraylı tüm ev eşyalarınızı itinalı bir şekilde, eşyanızın yapılmış olduğu maddeye ve türüne göre, A sınıf  ambalaj malzemeleri tümünün paketleme işlemlerini yapmaktadır. İnsanların nakliye şirketinin seçmesinin en büyük etken kaynağından birisi ise eşya paketleme işlemleridir fakat her firma size aynı kalitede hizmet sunmayabilir bu yüzden seçim yaparken kurumsal firma seçmeye özen gösterin.

Sunduğumuz Hizmeti Görün...

Ev taşıma süreci boyunca, çalışma esnası sırasında personellerimizin müşterilerimize sunduğu hizmetleri,yapmış olduğumuz paketleme ve çalışma tarzımızı görsel olarak görmek isterseniz galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.