gebze-asansörlü-evden-eve-nakliyat-1024x443

%100 Müşteri Memnuniyeti

Omtaş size sunduğu hizmeti tamamen müşteri memnuniyeti gütmektedir çünkü iyi bildiğimiz bir şey var o da müşteri memnuniyeti bize daha sonrasında kazanç olarak geri gelmektedir. Her memnun ettiğimiz müşteri bize daha sonradan nakliye hizmetine ihtiyacı olan dostlarına,akrabalarına ve yakın çevrelerine tavsiye etmektedir. Bu sayede firmamız daha hızlı büyüm adını daha çok duyurmayı başarıyor, bu yüzden de İstanbul ve Kocaeli üzerinde en çok tercih edilen firması olma özeliğine sahibiz.

Kurumsal ve Sigortalı

Kocaeli üzerinde yüzlerce nakliye firması bulunmaktadır tabi nakliye firması derken lafın gelişi, inanın ki %68 korsan firma olup ulaştırma bakanlığına kayıtlı olmayan kişilerce oluşturulmuş kaçak şirketlerdir, Sizde eşyanızı riske atmayın bu yüzden kurumsal ve sigortalı nakliye firmalarını seçin, Omtaş yaptığı taşıma ve taşınma süreci boyuncada kurumsal bir şekilde sürdürmektedir, kurumsal yapısından dolayı eşyanızın güvenliği için eşyanızın değerine göre genel bir eşya sigortası yapıyoruz ve bu şekilde eşyanızın güvenliğini sağlamış oluyoruz... Sizde kalite ve A sınıf donanımlara sahip bir nakliye firması ile taşınmak istiyorsanız, Omtaş hizmetinizde çünkü biz güvenle taşıyoruz...

Omtaş Group Anahtar Ekibini Tanıyın

Omtaş ve bünyesindeki kuruluşların merkez yönetim kadrosundaki kişiler tamamen genç beyinlerden oluşmaktadır, şirketimizin sunduğu hizmetin prensibi %100 müşteri memnuniyetine dayanmaktadır...

Oktay Ayırkan

Yazılım & CEO

Omtaş Group genel yazılım,SEO ve wepmasters uzmanı, bu konu ile ilgili soru,bilgi almak veya her hangi bir nedenden ötürü şikayetlerinizi bildirmek için arayabilirsiniz.

Uğur Yazıcı

Anadolu Sigorta Temsilcisi 

Şirketimizin anlaşmalı olduğu Anadolu Sigorta temsilcisi, firmamızın genel sigorta ve taşımacılık sırasında yapılması gereken eşya sigorta acenta sorumlusu.

Furkan Taştekin

Finans Müdürü

2015-2017 Saraylı Group ve Saraylı bünyesindeki şirketler zincirinin Genel finans ve mali işler sorumlusu.

Sık Sorulan Sorular...

Bugüne kadar evden eve nakliyat,nakliye hizmetleri nelerdir ve nakliye fiyatları nasıl hesaplanır gibi en çok sorulan soruların ve cevaplarını öğrenmek için SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizinde eğer bu konuda her hangi bir sorunuz varsa hemen sorun hızlı bir şekilde geri dönüş yapılmaktadır.