Evden eve nakliyat hizmetleri nelerdir?

Günümüzde en etkin hizmetler arasında olup günden güne sayısı artan bir sektör olan evden eve nakliyat insanların en çok tercih etmesinin nedeni ilk aşamada müşterilerine tüm eşyaların ambalajlaması,güvenlik için eşya sigortası yapması ve deneyimli elamanlara sahip olmasından ötürü nakliye ihtiyacını profesyonelce giderebilmek için nakliye firmasını tercih ederler.Ama piyasada olan her nakliye firması bu saydıklarımın hizmetlerin hepsini itinalı bir şekilde yerine getirmezler.
İyi bir nakliye firması bir nakliye firmasında bulunması gereken tüm özelikleri taşıyan ve gereken tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde müşterilerine sunabilen firmadır.

Evden eve nakliyat hizmetleri nelerdir?

Eşya sigortalama; Eğer kurumsal bir nakliye firması ile çalışıyorsanız mutlaka bu firma sizin eşyanızın güvenliği için eşyanızın değerine göre bir eşya sigortası yapması zorunludur ayrıca sigorta poliçesini de size taşınmadan önce teslim etmesi bir zorunluluktur.

Eşya paketleme; Nakliye şirketlerinin tercih edilmesinin en önemli sebebinin tüm eşyalarınızın paketleme ve ambalaj işlemlerinin kusursuz bir şekilde yapmasından ötürüdür ve her nakliye şirketi beyaz eşyalarınız,mobilyalarınızı,müşteri isteğine göre de mutfak ve giysi türü eşyalarını da paketlemesi yükümlülüğü vardır.

Mobilya ve de montaj; Her nakliye şirketi hizmetlerinin arasında olan mobilya montaj işlerde yine nakliye şirketinin bu konuda uzman bir kişi tarafından müşterilerine sunması gereken bir hizmetlerinden bir tanesidir eviniz deki bulunan ve nakliye şirketine anlaşma yapıldığı sırada belirtilen her mobilya eşyasının monta ve de montajından sorumludur yalnız elektrik,gaz ve özel yapım olan mobilya monta işlerinden nakliye şirketi sorumlu değildir.

Evden eve nakliyat hizmet alanları nelerdir ?

Ofis Taşımacılığı; Nakliye firmaları ev taşıma dışında büro,iş yeri ve ofis taşıma gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır ve standart olarak eşya taşımadaki prensipleri yine bu alada da geçerlidir.

Eşya Depolama; Acil olarak eşyalarınızı bir yerde geçici bir süreyle saklama ve muhafaza etme ihtiyacı duyabilirsiniz,genelikle insanlar bir geziye veya bir tatile gittiği için eşyalarını hijyenik,güvenli ve muhafaza için depolara ihtiyaç duyabilir aynı zamanda eşyanın hem nakliye hemde depolama hizmetini ikisini bir arada uygun fiyat aralıklarında size sunabilecek nakliye şirketleri de bulunmaktadır.

Saraylı evden eve nakliyat 

Saraylı nakliyat depoları eşya muhafaza için tüm koşulara sahiptir ayrıca bir nakliye firmasından beklediğiniz tüm hizmetleri sunabilecek bir yapısı da bulunmaktadır,yıllardan beri sürdürdüğümüz hizmetlerle hizmet verdiğimiz bölgelerde en iyi taşıma şirketi olamayı başardık. Eğer bizden daha önce hizmet almışsanız aşağıdaki bölümde memnun kalma derecenizi aşağıda oy kullanarak gösterebilirsiniz çünkü memnuniyetiniz ve düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir