Ev Eşyası Depolama

Herhangi bir sebepten ötürü ev eşyalarınızı acil olarak bir yerde depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz, Saraylı sizlere modern donanımlara sahip ve hijyenik depolarını hizmetinize sunuyor.

Eşyanız için acilen barınabileceği ve güvenli bir şekilde muhafaza edileceği bir yere ihtiyaç duyabilirsiniz, tabi ismeti aldığınız zaman size yanında depolama işlemlerinin yürütülebilmesi içinde nakliye hizmetine de ihtiyaç duyacaksınız. Firmamız bu iki hizmeti size müşterilerine çok daha indirimli fiyatlar ile sizlere sunmaktadır, sizde çok uygun fiyat aralıklarında bu hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Öncelik bununla bize ulaştığınız itibaren size gereken tüm bilgi sunulup, eşyanızın miktarı ve nasıl bir taşınma süreci yaşanacağı hakkında önceden bir ön izleme edinip bir rapor haline getirilip size sunuluyor ve yine size sunmuş olduğumuz rapor doğrultusunda sizlere fiyat teklifleri sunuyoruz, bizi tercih ettiğiniz andan sonra taşıma ekibimiz sizin eşyanızın tüm ambalaj işlemlerini yerine getirmektedir ve sonrasında ise eşyanızın değeri belirlenip bir eşya sigortası ile eşyanız güvence altına almış oluyoruz. Depolarımız galeri ve görsellerde görmüş olduğunuz gibi hijyeni ve son teknoloji ile güvenlik sistemleri güvence altına almış oluyoruz. Çoğu nakliye şirketinin ev eşyası depolama için kullandığı depolara aksine bizim depolarımız bu için dizayn edilmiş olup en temiz ve hijyeni hizmeti sunmak için hizmetinize tahsis edilmiştir, bizi arayarak depolarımızı canlı olarak görebilirsiniz ayrıca sunmuş olduğumuz hizmet kurumsal kimliğimizden ötürü haklarınız yasal ve resmi belgeler ile güvence altına alıyoruz, sizde profesyonel ve A sınıf kaliteden hizmet almak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.